MUST HAVE for SPRING 2016Heej :) Dziś trochę o trendach na wiosnę 2016. MUST HAVE na przyszłe cieplejsze dni to na pewno płaszcze, sukienki i koszule w przeróżnych zwierzęcych jak i kwiatowych wzorach, co mocno królowało na Fashion Week Milan czy Fashion Week Paris. Oczywiście od zawsze na zawsze modny jeans to podstawa naszej garderoby oraz popularne ostatnio bomber jackets. Dużo minimalizmu i prostoty, co lubię najbardziej również przyda się Wam w szafie. Wybrane przeze mnie rzeczy mają piękne, klasyczne kroje, które na pewno nie wypadną z obiegu w najbliższych latach :)

Hi! Today something about trends for Spring 2016. MUST HAVE for warmer days is definitely coats, dresses and shirts in a variety of animal and floral patterns which strongly reigned at Milan Fashion Week and Paris Fashion Week. Of course, jeans is the basis of our wardrobe and the recently popular bomber jackets. Much of minimalism and simplicity, what I like the most is also useful to you in the closet. My things are lovely, classic styles that are sure to not fall out of circulation in the coming years!
1. HERE
2. HERE
3. HERE

1. HERE
2. HERE
3. HERE

1. HERE
2. HERE

1. HERE
2. HERE
3. HERE
4. HERE

 1. HERE
2. HERE
3. HERE

Na fali mody na lata 90. powróciły do łask Mom Jeans, ale jak je nosić, by nie wyglądać grubo?
Najważniejszym etapem stylizacji powinno być stworzenie proporcji. Żeby podkreślić talię, do mom jeans warto założyć krótki top albo bluzkę czy też koszulę włożyć w spodnie, koniecznie dobierając wyrazisty pasek, który przyciągnie wzrok na środek sylwetki i gotowe :) Spódnice jeansowe i skórzane również jak najbardziej na tak tej wiosny.

Mom Jeans, but how to wear them?
The most important step should be to create the styling proportions. To emphasize the waist, to the mom jeans should wear a short top or blouse or shirt to put on pants. Denim and leather skirts will also good this spring.

5 komentarze

 1. Mi też sie kurtki spodobały i płaszczyk 2 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. cool selection!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny przegląd! ;)

  ______________________
  PERSONAL STYLE BLOG
  http://evdaily.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Płaszcz numer 2 też mi się marzy, a buty numer 1 mam i są najwygodniejsze na świecie ;]

  OdpowiedzUsuń