Graj w lotto przez internet!

Witajcie kochani!
W internecie macie możliwość obstawiania wyników najpopularniejszych gier liczbowych, w tym polskiego Lotto oraz LottoPlus, czy amerykańskiego MegaMillions i Powerball. Teraz nie trzeba już iść do kolektury i tracić czasu i pieniędzy na dojazd, możecie to zrobić w domu przez internet. Te i wiele innych możliwości oferuje nam nowoczesna technologia. Powinniśmy z nich korzystać, jednak z rozwagą i przy zachowaniu bezpieczeństwa (tutaj kilka wskazówek o tym jak bezpiecznie grać przez internet). Podczas wtorkowego losowania w EuroMillions masz szansę wygrać aż 157 mln zł!
Rozmarzyłam się, wy pewnie też. Oczywiście aby wygrać, trzeba grać. Nie ma na co czekać :)

Wiadomo, ciężko jest wytypować "szczęśliwe liczby". Ale wiecie jaka metoda jest najlepsza? Nie internetowi pseudo specjaliści, wróżbici, wyliczanki..najlepszą metodą jest tzw. chybił-trafił lub skreślić numery, które właśnie wpadły nam do głowy. Nie warto załamywać się przy porażce, trzeba próbować dalej. Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać i to dużo. Kto nie chciałby zostać szczęśliwym posiadaczem 157 mln złotych, czy większych sum? Każdy.

Słyszy się dużo historii o lotto. Pamiętam historię kolegi, który płacąc przy kasie na stacji benzynowej kasjerka oznajmiła mu, że nie ma jak wydać reszty. Zaproponowała, że sprzeda mu kupon lotto w cenie reszty, a że kolega się bardzo spieszył, zgodził się na kupno. I tak został milionerem :) Życiem rządzi przypadek!
Trzeba jednak pamiętać, by zachować zdrowy rozsądek oraz żeby Wielka Wygrana nie była chwilową przyjemnością, ale odmieniła życie zwycięzcy. Oby umiał zagospodarować nią i żyć spokojnie i bezpiecznie.
Jeżeli chcecie zostać właśnie takim zwycięzcą to nie ma na co czekać! Gram ja, grają moi znajomi, grajcie i Wy! A może to właśnie Wam się tym razem poszczęści ? :)

zdjęcia / pics Paweł Bastrzyk WhiteBoxStudio

12 komentarze

 1. Wow, such cool pictures! <3

  Have a great day!

  xoxo,
  SHAIRA
  www.missdream-girl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. cool!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ale fajna ta sesja :) gram gram i cos wygrac nie moge :D ale trzeba probowac:)

  OdpowiedzUsuń
 4. to prawde że cięzko ale można spróbować szczęścia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przez internet jeszcze nie próbowałam ale warto ;)

  http://fashionsmachines.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. ja często gram przez internet :P szkoda że jeszcze nic nie wygrałam :P OBSERWUJE :*
  slodkieslodkieczary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna sesja! Kurczę mi się jakoś nigdy nie poszczęściło w lotto, a tydzień temu padł w moim mieście milion :-)

  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń